Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Mirza Rent a Car hizmetlerini, en uygun fiyatlarla
siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Yılların Tecrübe Birikimi

Çeyrek asırlık tecrübemizle aylık ve uzun dönemli kiralamalarınızda; en doğru çözüm ortağıyız.

Yetkili Servis Bakımlı, Güvenli Filo

Araçlarımızın bakımlarını yetkili servislerde düzenli olarak yaparız. Bizim için sizin ve sevdiklerinizin güvenliği her şeyden önce gelir. Araçlarımız düşük kilometreli, temiz ve sağlamdır.

Alternate Text
Yeni ve Seçenekli Araç Filosu

Zengin araç filosu ile Mirza, sürüş tarzınıza uyar. Otomatik, manuel; hibrid, benzinli, dizel; SUV ya da cross-over... Her türlü ihtiyaçlarınız için Mirza Rent a Car tek adresiniz.

Kolay ve Güvenli Kiralama

Kurumsal ve bireysel müşteri memnuniyetine ve güvenine en çok önem veren firmaların başında gelmekteyiz.

Çeşitli Marka ve Model

Araç Filosu çok geniş olan Mirza'da kendinize en uygun aracı seçerek en uygun fiyatlarla kiralama yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

Mirza Rent A Car çeyrek asırdır zengin filosuyla araç kiralama hizmeti vermektedir. Bahçelievler İzzettin Çalışlar caddesinde merkezi bulunan Mirza Rent A Car son model araçları ve uygun fiyat garantisiyle uzun veya kısa vadeli filo kiralama hizmeti de vermektedir.

Filo kiralama hizmetinde firmamız 12 aydan 48 aya kadar cazip fiyatlarla sizlere son model araçları uzun dönemli araç kiralama imkanı ile sunmaktadır.

Bir veya daha çok çalışanı olan firmalar uzun dönem filo kiralama hizmeti ile birçok konuda avantaj sağlayarak kar elde edebilmektedir. Mirza araç kiralama firmamız filo kiralama konusunda sizlere uygun fiyatlar sunarak yaşanılan hayatta gerekli olan araç kullanımızı filo kiralama hizmetimizden yararlanarak araç satın alma maliyetinizi başka konulara harcama imkanı da sunmaktadır. Şirketler kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak kendilerine en uygun aracı kirayabilirler. Bu konuda yani şirketin kendi ihtiyacı ve aracı kullanacak kişinin isteği doğrultusunda filo kiralama hizmetinde birçok farklı markanın son model araçları arasından seçim yapmanızda uzman ve bilgili ekimiz sizlere yardımcı olacaktır.