Kapat

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Sahibi : Piramit Gıda Pazarlama Otomotiv

Aşağıda listelenen banka hesap bilgileri tüm müşterilerimizin ödemeleri içindir. Yanlış banka hesabına ödeme yapmamak için mutlaka iban, hesap no ve isim & ünvan bilgilerini lütfen doğru giriniz.

Ödeme yapmadan önce müşteri temsilcisi tarafından belirtilen uyarıları mutlaka dikkate alınız. Banka - Hesap No & Iban ve Hesap Sahibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka Bilgileri Hesap No Şube IBAN
1202 - 0253901
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 
TR77 0006 4000 0011 2020 2539 01


Kapat

Online Rezervasyon Formu

Kullanıcı Adı (E-Posta veya Telefon) Parola & Şifre
Güvenlik Kodu
 
( 7333031 )
Kapat

Parolamı & Şifremi Unuttum

Parolanızı & Şifrenizi Unuttuysanız, Aşağıda bilgilerinizi doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak giriniz.

Lütfen Email Adresi'nizi veya Cep Telefonunuzu Giriniz :

Güvenlik Kodu
6504436

 
"Çeyrek Yüzyıllık Kaliteli Hizmet"

Güvenilir ve Bakımlı Kiralık Araç Filoları

 

Eğer tatile çıkacaksanız veya iş yeriniz için size bir araç gerekiyorsa çekinmeyin Mirza Rent A Car olarak size hizmet vermek bizim için onurdur. Firma olarak şehir içi ve şehir dışına araç kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yapmanız gereken sadece firmamıza gelmek veya web sayfamız üzerinden istediğiniz aracı belirlemektir. İsterseniz bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz. Tüm prosedürler yerine getirildikten sonra aracı istediğiniz gün sayısı kadar kiralayabilirsiniz. Araç kiralama en az gün sayısı 3 Gündür. Firmamız sözleşmeye dâhil tüm hukuki işlemleri hallettikten sonra size sadece sözleşmeyi imzalamak kalıyor.

 

Mirza Rent A Car Araç Kiralama Hizmetinin Özellikleri

 

Mirza Araç kiralama’nın en büyük özelliği sizi size ait olabilecek bir otomobilin tüm masraflarından kurtarmış olması. Bu masraflar kasko ücretleri, arabanın bakım ve onarım masrafları, arabanın senelik muayene kontrolleri gibi sıradan ve vakit alan masraflardır. Oysa araba kiraladığınız zaman tüm bu masraflardan feragat etmiş oluyorsunuz. Ayrıca kiraladığınız arabanın her türlü işlemini Mirza Rent A Car firmamız yapıyor. Yani yol üzerinde oluşabilecek herhangi bir arıza sonucu firmamızın anlaşmalı olduğu firmalarca Türkiye’ nin neresinde olursanız olun bakım ve tamirat işlemleri bize ait.

 

Şehir İçi Araba Kiralamada Bakım ve Tamirat

 

Mirza Rent a car firması olarak şehir içi araba kiralamada aracın bakım ve tamirat işlemleri yerine aracı birebir aynısı ile değiştirerek sizi oluşabilecek diğer sıkıntılardan da kurtarıyoruz. Ayrıca eğer aracı bir ay gibi uzun bir süre için kiraladıysanız aracın bakım zamanı geldiğinde firmamızın çalışanlarından biri aracı alır, bakımı yaptırır ve size iade eder. Araç sizdeyken dahi bütün bakım, kasko ve onarım işleri firmamıza aittir.

 

Kiralanan Araçlarda Lastik Değişimi Firmamıza Aittir

 

Kiraladığınız araçta sözleşme akdine göre belirlenen km kadar kullanılan araç lastikleri firmamız tarafından değiştirilir. Eğer araç kış günü kullanılacak ise kış şartlarına uygun lastiklerin kullanılması tercih edilir. Ayrıca mevcut lastiklerin saklanması koşulu da söz konusudur. Araç kiralama fiyatlarımız son derece uygun olup her kesimden insana hitap edebilecek şekilde hazırlanmıştır. Tüm detaylar, fiyat listelerimiz ve daha fazlası için sizleri de Mirza Rent A Car isimli firmamıza çay içmeye Bahçelievler’e davet ediyoruz. Ayrıca bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / Her Hakkı Saklıdır. Bu Web Sitesinde yer alan içerikler İzinsiz Kullanılamaz, çoğaltılamaz.

Copyright © 2018 - Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye
Mail : info@mirzarentacar.com.tr - Telefon : 0 212 553 24 01 - 03 GSM : 0 532 786 19 04 - 0 532 697 53 09 - 0 533 687 04 04