Kapat

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Sahibi : Piramit Gıda Pazarlama Otomotiv

Aşağıda listelenen banka hesap bilgileri tüm müşterilerimizin ödemeleri içindir. Yanlış banka hesabına ödeme yapmamak için mutlaka iban, hesap no ve isim & ünvan bilgilerini lütfen doğru giriniz.

Ödeme yapmadan önce müşteri temsilcisi tarafından belirtilen uyarıları mutlaka dikkate alınız. Banka - Hesap No & Iban ve Hesap Sahibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka Bilgileri Hesap No Şube IBAN
1202 - 0253901
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 
TR77 0006 4000 0011 2020 2539 01


Kapat

Online Rezervasyon Formu

Kullanıcı Adı (E-Posta veya Telefon) Parola & Şifre
Güvenlik Kodu
 
( 5793267 )
Kapat

Parolamı & Şifremi Unuttum

Parolanızı & Şifrenizi Unuttuysanız, Aşağıda bilgilerinizi doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak giriniz.

Lütfen Email Adresi'nizi veya Cep Telefonunuzu Giriniz :

Güvenlik Kodu
4964671

 
"Çeyrek Yüzyıllık Kaliteli Hizmet"

Güvenli ve Ekonomik Rent a Car Hizmeti

Araç kiralama firmaları konusunda karar verirken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de araç kiralama hizmeti alacağınız firmanın uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmalardan olmasına önem vermeniz gerekir. Mirza Rent A Car olarak bizler de 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ve geniş araç filosuyla hizmet sunmaktadır. Müşterilerin şehir dışlarında, iş gezilerinde ya da çeşitli sebeplerden ötürü araca ihtiyacı olan kişilere uzun dönem olarak adlandırdığımız haftalık ya da aylık olmak üzere araç hizmeti sunan Mirza Rent A Car sizlere İstanbul Bahçelievler’de ofisine davet ediyor. Firmamız  Araç kiralama konusunda müşterileriyle ortaklaşa çalışır. Bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Müşterilerin beklentilerine uygun olarak galerilerinde bulunan araçları müşterinin hizmetine sunmayı amaçlayan Mirza Rent A Car her müşterinin bu konudaki talebinin farklı olacağının bilincindedir. Kimi müşteriler kurumsal firmaları için araç talebinde bulunurken kimileri haftalık ya da aylık olarak kullanmak üzere de araç kullanma talebinde bulunabilmektedirler.

 

Mirza Rent A Car firmamız da sizin için bütün bu eklentilere uygun olarak nitelikli araç temini yapan firmalar arasında sektör lideri olarak kendini konumlandırmaktadır.

 

Araç Kiralamada Piyasadaki Fiyatlar

Oto Kiralama konusunda piyasada olan fiyatlar oldukça çeşitlidir. Müşterinin istediği aracın modeline, rengine, şekline ve daha birçok özelliğe göre fiyatlar değişebilmektedir. Son model bir aracın fiyatı çok daha yüksekken modeli daha düşük bir aracın fiyatı da düşük olmaktadır. Fiyatları belirleyen diğer bir unsur da aracı ne kadar süre kullanacağınızdır. Mirza Rent A Car olarak diğer araç kiralama firmalarına göre araç kiralama fiyatlarımızın daha uygun olduğunu söylemekten memnuniyet duyarız.

 

Elbette aylık ya da yıllık kiralama ücretleri daha kısa süreli kiralama bedellerine göre çok daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Mirza Rent A Car firmamız da uygun fiyata aylık araç kiralama konusunda son derece tercih edilmekte olup, her yeni yıl çok daha fazla kişi bu hizmetten faydalanmaktadır.

 

Araç Kiralamada Araç Muayeneleri

Araç muayeneleri araç kiralama firmaları tarafından son derece önemlidir. Çünkü bu muayene aracın kalitesini belirlediği gibi aracı kiraladığınız firmanın kalitesini de belirlemektedir. Mirza Rent A Car Alanında uzman ve güvenilir kişilerden oluşan ekibiyle ayrıca teknik açıdan güçlü olan araçlarla ve motor gücü yüksek araçlarla çalışmakta, müşterilerine hizmet sunmaktadır. 

Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / Her Hakkı Saklıdır. Bu Web Sitesinde yer alan içerikler İzinsiz Kullanılamaz, çoğaltılamaz.

Copyright © 2018 - Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye
Mail : info@mirzarentacar.com.tr - Telefon : 0 212 553 24 01 - 03 GSM : 0 532 786 19 04 - 0 532 697 53 09 - 0 533 687 04 04