Kapat

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Sahibi : Piramit Gıda Pazarlama Otomotiv

Aşağıda listelenen banka hesap bilgileri tüm müşterilerimizin ödemeleri içindir. Yanlış banka hesabına ödeme yapmamak için mutlaka iban, hesap no ve isim & ünvan bilgilerini lütfen doğru giriniz.

Ödeme yapmadan önce müşteri temsilcisi tarafından belirtilen uyarıları mutlaka dikkate alınız. Banka - Hesap No & Iban ve Hesap Sahibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka Bilgileri Hesap No Şube IBAN
1202 - 0253901
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 
TR77 0006 4000 0011 2020 2539 01


Kapat

Online Rezervasyon Formu

Kullanıcı Adı (E-Posta veya Telefon) Parola & Şifre
Güvenlik Kodu
 
( 8112603 )
Kapat

Parolamı & Şifremi Unuttum

Parolanızı & Şifrenizi Unuttuysanız, Aşağıda bilgilerinizi doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak giriniz.

Lütfen Email Adresi'nizi veya Cep Telefonunuzu Giriniz :

Güvenlik Kodu
7284007

 
"Çeyrek Yüzyıllık Kaliteli Hizmet"

Mirza Rent A Car çeyrek asırdır zengin filosuyla araç kiralama hizmeti vermektedir. Bahçelievler İzzettin Çalışlar caddesinde merkezi bulunan Mirza Rent A Car son model araçları ve uygun fiyat garantisiyle uzun veya kısa vadeli filo kiralama hizmeti de vermektedir.

Filo kiralama hizmetinde firmamız 12 aydan 48 aya kadar cazip fiyatlarla sizlere son model araçları uzun dönemli araç kiralama imkanı ile sunmaktadır.

Bir veya daha çok çalışanı olan firmalar uzun dönem filo kiralama hizmeti ile birçok konuda avantaj sağlayarak kar elde edebilmektedir. Mirza araç kiralama firmamız filo kiralama konusunda sizlere uygun fiyatlar sunarak yaşanılan hayatta gerekli olan araç kullanımızı filo kiralama hizmetimizden yararlanarak araç satın alma maliyetinizi başka konulara harcama imkanı da sunmaktadır. Şirketler kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak kendilerine en uygun aracı kirayabilirler. Bu konuda yani şirketin kendi ihtiyacı ve aracı kullanacak kişinin isteği doğrultusunda filo kiralama hizmetinde birçok farklı markanın son model araçları arasından seçim yapmanızda uzman ve bilgili ekimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Filo Kiralama


Siparişinizi verdiğiniz filo kiralama arabaları gelene kadar zaman kaybetmeden Mirza Araç Kiralama firmamızın tahsis ettiği muadil araçlarlar filo kiralama sürecini hemen başlatabilirsiniz. Bu süreyi kendi işleriniz için kullanarak daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Mirza Rent A Car firmamız filo kiralama hizmetinde sadece zamandan değil aynı zamanda finansal kar da sağlamaktadır. Filo kiralama iş yükünüzü hafifleterek iş hacminizde büyüme sağlar.

Aracınızın servis ve bakım süreçleri siz değil Mirza Filo Kiralama ekibimiz tarafından takip edilir. Filo Kiralama yaptığınız araç veya araçlarımızın tüm bakım oranım işlemleri bizim uzmanlığımızda programlanarak sizleri mağdur etmeden ve vakit kaybetmeden bizim tarafımızdan gerçekleştirilir.

Filo Kiralama Avantajları

Mirza Rent A Car Filo Kiralama hizmetinden yararlanarak birçok konuda avantaj sahibi  olabilirsiniz. Sabit maliyet ve belirli bütçe avantajı ile kendi şirketinize yatırım için bütçe ayırabilir, vergi avantajından faydalanarak sıfır yatırım riski ve kdv iadesiyle büyük ölçüde finansal kar elde edebilirsiniz. Arabaların belirli dönemlerde olan periyodik bakımları veya devlet tarafından öngörülen belirli prosedürlerle vakit kaybetmenizi engelleriz. Mirza Filo Kiralama hizmetinde yararlanabileceğiniz bazı konular;

1-) Sabit Maliyet ve Belirli Bütçe
2-) Yatırıma Bütçe Avantajı
3-) Vergi Avantajı
4-) Sıfır Yatırım Riski
5-) KDV İadesi
6-) Resmi Gider Avantajları
7-) Periyodik Bakım Zaman ve Bütçe Avantajı
8-) Araç Tahsisi
9-) Lastik Değişimi

Filo kiralama hizmetimizden yararlanan tüm küçük veya orta ölçekli firmaların bu konularda yarar sağlamaları kendi lehlerine olacaktır. Kira ödemeleri şirket bilançosunda yer aldığı için kredi imkanlarını etkilememektedir. Aylık ödemeler 12, 24, 36 veya 48 ay gibi vadelere bölünerek sabit maliyet avantajını desteklemekte ve sürpriz maliyetlerle karşılaşma imkanını sıfıra indirgemektedir. Filo kiralama sizlere kısa veya uzun vadede kar elde etmenizi sağlamaktadır.

Filo kiralama hizmetimizden yararlanan tüm küçük veya orta ölçekli firmaların bu konularda yarar sağlamaları kendi lehlerine olacaktır. Kira ödemeleri şirket bilançosunda yer aldığı için kredi imkanlarını etkilememektedir. Aylık ödemeler 12, 24, 36 veya 48 ay gibi vadelere bölünerek sabit maliyet avantajını desteklemekte ve sürpriz maliyetlerle karşılaşma imkanını sıfıra indirgemektedir. Filo kiralama sizlere kısa veya uzun vadede kar elde etmenizi sağlamaktadır.

Şirket sermayesinden araç kullanımı için toplu bir para çıkışı olmadığı için şirket bu kazancı başka yatırımları için kullanıp kendi şirket değerlerini arttırabilmektedir. Aracınız için kredi çekmek veya kredi çekip satın almak sizlere bir de faiz ödeme gibi bir zorunluluk getirecektir. Filo kiralama ile ne büyük bir borca girersiniz ne de boşuna yüksek faiz ödemiş olursunuz.

Filo kiralama hizmeti ile vergi avantajı sağlayabilirsiniz. Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak kullanılabilmekte ve bu sayede vergiden avantaj sağlayabilmektesiniz.

Sıfır yatırım riski ile yatırım riskiniz bulunmaz sadece filo araç kiralama sözleşmesinin sorumluluğu vardır.

Kira bedellerinin KDVsini şirketiniz geri alır.  

Resmi giderlerden kurtulursunuz. Mirza Rent A Car Filo Kiralama hizmeti ile sizler adına araçlarınızın bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene ve vergi işlemlerini takip ederek sizleri hem zaman hem de maddi yükten kurtarır.

Periyodik bakım zamanlarında Mirza Rent A Car Filo Kiralama ekibinden uzman ekip arkadaşlarımız araçlarınızın yağ değişimleri, motor arızaları, periyodik bakımları, lastik ve akü değişimi gibi birçok alanda her türlü bakım onarım işlemlerini üstlenerek sizlere aracı sorunsuz olarak  araç kullanımına sunar. Periyodik bakım ve onarımlar markaların yetkili servislerinde Filo Kiralama ekibimizdeki arkadaşlarımız tarafından yaptırılır.

Ayrıca araçlarınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda Mirza Rent A Car Filo Kiralama yerine araç tahsis ederek sizleri zaman kazandırarak iş kaybınızı önleyerek sizlere vakit ve nakit kazandırır.

Filo Kiralama İletişim

Mirza Araç Kiralama Filo Kiralama Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Filo Kiralama için Bahçelievler İzzettin Çalışlar Caddesi No25 te bulunan merkezimize sizleri bekliyoruz.

Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / Her Hakkı Saklıdır. Bu Web Sitesinde yer alan içerikler İzinsiz Kullanılamaz, çoğaltılamaz.

Copyright © 2018 - Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye
Mail : info@mirzarentacar.com.tr - Telefon : 0 212 553 24 01 - 03 GSM : 0 532 786 19 04 - 0 532 697 53 09 - 0 533 687 04 04