Kapat

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Sahibi : Piramit Gıda Pazarlama Otomotiv

Aşağıda listelenen banka hesap bilgileri tüm müşterilerimizin ödemeleri içindir. Yanlış banka hesabına ödeme yapmamak için mutlaka iban, hesap no ve isim & ünvan bilgilerini lütfen doğru giriniz.

Ödeme yapmadan önce müşteri temsilcisi tarafından belirtilen uyarıları mutlaka dikkate alınız. Banka - Hesap No & Iban ve Hesap Sahibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka Bilgileri Hesap No Şube IBAN
1202 - 0253901
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 
TR77 0006 4000 0011 2020 2539 01


Kapat

Online Rezervasyon Formu

Kullanıcı Adı (E-Posta veya Telefon) Parola & Şifre
Güvenlik Kodu
 
( 4792291 )
Kapat

Parolamı & Şifremi Unuttum

Parolanızı & Şifrenizi Unuttuysanız, Aşağıda bilgilerinizi doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak giriniz.

Lütfen Email Adresi'nizi veya Cep Telefonunuzu Giriniz :

Güvenlik Kodu
3963695

 
"Çeyrek Yüzyıllık Kaliteli Hizmet"

Mirza Rent A Car - Blog Sayfası'na Hoşgeldiniz.

TÜM BLOG İÇERİKLERİ
  »  Tatile Araba Kiralayarak Mı Gitsek?
  »  Kurumsal Araç Kiralama Faydaları
  »  Bireysel Araç Kiralama Faydaları
  »  Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Kural
  »  Araç Kiralama Nasıl Yapılır

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?


Günlük yaşanılan hayatın bizi mecbur bıraktığı ulaşım sorunu için bireyler genel olarak toplu taşıma araçlarını kullanılsa da araç kiralama yöntemi de azımsanmayacak kadar iyi bir seçenek. Toplu taşımaların çok fazla dolu olması ve yeteri kadar her yere belediyelerin otobüs koymaması sebebiyle ulaşım sorunu çığ gibi büyüyor. Durum böyleyken akıllara ?Araç Kiralama Nasıl Yapılır? sorusu geliyor.


Mirza Rent A Car olarak sizlere araç kiralama konusunda birkaç bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle araç kiralamak istiyorsanız yaşınız 18 yani reşit olmanız gerekmektedir. Sonrasında ise kesinlikle araba ehliyetiniz olması gerekiyor. Eğer araç kiralama yapmak istiyorsanız araç ehliyetiniz yoksa araç kiralama yapamazsınız. Araç kiralama nasıl yapılır sorusunun ilk koşulu olan ehliyetiniz varsa artık hangi marka araba - araç kiralama konusuna gelebiliriz.


Güvenilir ve uygun fiyatlı araç kiralama konusunda bizlere 0212 553 24 01 ve web sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Dilersiniz bizi aramadan önce hangi marka ve model araç kiralamak istiyorsanız araçlarımız bölümünden size uygun aracı - arabayı seçerek bizi arayabilirsiniz.


araç kiralama nasıl yapılır

Araç Kiralama Modelleri Nedir?


Ayrıca bireysel değil eğer bir şirketiniz varsa veya aile olarak da birlikte araç kiralamak istiyorsanız filo kiralama hizmetimiz de vardır. 25 Yıllık sektör tecrübesiyle sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir bir araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Bireysel araç kiralama yapıldığında kimin üzerine araç kiralama sözleşmesi yapıldıysa kiralanan aracı o kişinin kullanması gerekir. Ayrıca firmamız tarafından kiralanan araçların ?rent a car? kaskosu vardır. Bizim firmamız dışında başka bir firmadan da araç kiralama yaparsanız kiraladığınız araç için rent a car kaskosunun olmasına dikkat edin.


Araç Kiralama Nasıl Yapılır sorusunun cevabı olarak net olarak 18 yaşınızı doldurmuş, geçerli araç kullanma ehliyenizin olması gerekiyor.

Araç Kiralama İletişim


Araç kiralama konusunda bizden araç kiralamak istiyorsanız 0212 553 24 01 numaralı telefondan bizleri arayabilir veya +90 532 786 19 04 numaradan WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.
Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / Her Hakkı Saklıdır. Bu Web Sitesinde yer alan içerikler İzinsiz Kullanılamaz, çoğaltılamaz.

Copyright © 2018 - Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye
Mail : info@mirzarentacar.com.tr - Telefon : 0 212 553 24 01 - 03 GSM : 0 532 786 19 04 - 0 532 697 53 09 - 0 533 687 04 04