Kapat

Banka Hesap Bilgileri

Hesap Sahibi : Piramit Gıda Pazarlama Otomotiv

Aşağıda listelenen banka hesap bilgileri tüm müşterilerimizin ödemeleri içindir. Yanlış banka hesabına ödeme yapmamak için mutlaka iban, hesap no ve isim & ünvan bilgilerini lütfen doğru giriniz.

Ödeme yapmadan önce müşteri temsilcisi tarafından belirtilen uyarıları mutlaka dikkate alınız. Banka - Hesap No & Iban ve Hesap Sahibi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Banka Bilgileri Hesap No Şube IBAN
1202 - 0253901
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 
TR77 0006 4000 0011 2020 2539 01


Kapat

Online Rezervasyon Formu

Kullanıcı Adı (E-Posta veya Telefon) Parola & Şifre
Güvenlik Kodu
 
( 7554894 )
Kapat

Parolamı & Şifremi Unuttum

Parolanızı & Şifrenizi Unuttuysanız, Aşağıda bilgilerinizi doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak giriniz.

Lütfen Email Adresi'nizi veya Cep Telefonunuzu Giriniz :

Güvenlik Kodu
6726298

 
"Çeyrek Yüzyıllık Kaliteli Hizmet"

Mirza Rent A Car - Blog Sayfası'na Hoşgeldiniz.

TÜM BLOG İÇERİKLERİ
  »  Yeni Araç Filomuz Geniş Araç Kiralama Alternatifleri Sunuyor
  »  En Uygun Araç Kiralama Fiyatları
  »  istanbul un En Büyük Rent a Car Firması
  »  Mirza Rent A Car Araç Kiralama Farkı Nedir?
  »  Uygun Fiyat ve Uzman Ekip Desteği ile Araç Kiralama
  »  Güvenli ve Ekonomik Rent a Car Hizmeti
  »  Güvenilir ve Bakımlı Kiralık Araç Filoları
  »  Geniş Otomobil Filosu ile Pratik Araç Kiralama Çözümleri
  »  Araç Kiralamada Üstün Kalite, Uzman Ekip ve Uygun Fiyatlar
  »  Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralama hizmeti birçok kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyduğu ve buna bağlı olarak firmalardan araç talep ettiği bir hizmet olarak yorumlanabilmektedir. İnsanlar çeşitli sebeplerle yolculuk yaparlar. Mirza Rent A Car firmamız da sizler için Araç Kiralama Nasıl Yapılır konusunda bu yazıyı hazırladı.

 

Tatiller, doğumlar, ölümler, iş seyahatleri ya da turistik geziler kişilerin yer değiştirmesinin en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Araç kiralama firmaları ise araca ihtiyaç duyan kişilerin, bu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olan firmalar olarak yorumlanabilmektedir. Mirza Rent A Car Araç Kiralama firmamız bu sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Araç kiralama konusunda sektöre liderlik yapan Mirza 25 yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet sunmaktadır. Kurumsal şirketlerden VİP araçlara, bireysel kullanımdan özel günlere kadar birçok alanda araç teminini en kolay ve çözüm odaklı şekilde gerçekleştirilmeye çalışılır. Piyasadaki en güvenilir araç kiralama firmalarından birisi olan Mirza Rent A Car firmamız, çok sayıda firmayı referansları arasına eklemeyi başarmıştır.

 

Gelin Damat Düğün Arabaları

 

Ucuz araç kiralama hizmetini araştıran kişiler arasında hiç şüphesiz nişan ya da düğünleri olacak kişiler bulunmaktadır. Gelin arabası adı verilen bu araba, çiftlerin isteğine göre belirlenmektedir.

 

Senelerdir bir klasik haline gelen Mercedes ya da kaplumbağa olarak bilinen Vosvos, elbette ki en çok tercih edilen çeşitler arasında yer almaktadır. Haftalık, aylık ya da yıllık olarak araç kiralama hizmeti sunan firmamız, bu konuda en doğru hizmeti alabileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır. Bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Piyasaya göre uygun fiyatlardan hizmet vermeyi ilke edinmiş, ancak bunu yaparken güvenilir bir hizmet sunmak isteyen firmamız uzun yıllardır bunu başarmaktadır.

 

Araçlar Güvenli mi?

 

Bu sorunun cevabı evet kesinlikle olacaktır. Firmamızın en çok önem verdiği konulardan birisi olan araçların muayenesi, aracı kullanacak kişilerin hayatının ehemmiyeti açısından sürekli ve düzenli olarak yapılmaktadır. Bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Mirza Rent A Car Oto kiralama olarak bütün beklentilerinizi karşılamak ve size sağlıklı bir hizmet vermek adına temin ettikleri araçlardaki güvenliği sağlamayı kendimize amaç olarak görürüz.

 

Nasıl Araç Temin Edebilirim?

Araç temin etmek son derece kolaydır. Mirza Rent A Car Firmamız, iletişim numaraları üzerinden araç temininde bulunabileceğiniz bir firma olduğu gibi, bizzat firmaya gelip uzman arkadaşlarla görüşerek de araç kiralama hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Bizlere 0212 553 24 01 numaralı telefondan veya +90 532 786 19 04 numaralı WhatsApp profilimizden bize ulaşabilirsiniz. Size en uygun aracı seçip, güvenli bir şekilde ulaşım için İstanbul Bahçelievlerde bulunan ofisimize gelebilirsiniz.

Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / Her Hakkı Saklıdır. Bu Web Sitesinde yer alan içerikler İzinsiz Kullanılamaz, çoğaltılamaz.

Copyright © 2018 - Mirza Rent A Car - Araç Kiralama Hizmetleri / İzzettin Çalışlar Cad. 25/2 Bahçelievler / İstanbul - Türkiye
Mail : info@mirzarentacar.com.tr - Telefon : 0 212 553 24 01 - 03 GSM : 0 532 786 19 04 - 0 532 697 53 09 - 0 533 687 04 04