Transfer

Araç Transfer

Mirza Rent A Car araç kiralama, filo kiralama hizmetlerinin yanı sıra sizlere Araç Transfer Hizmeti de sunmaktadır. Mirza Araç Kiralama güvencesiyle transfer ?stanbul’da havaliman? transfer hizmeti sunmaktadır. İstanbul’daki Sabiha Gökçen Havaalanı ve İstanbul Havalimanı noktalarından uzman ekibimiz sizleri karşılar.

Araç Transfer hizmetimizden yararlanmak için +90 212 553 24 01 numaralı telefondan bizlere ulaşıp randevu ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mirza araç kiralama firmamız son model ve her ihtiyaca uygun araç filosuyla firmalara ve bireylere profesyonel hizmet sunarak, 25 yıllık tecrübesiyle günümüze inovatif çözümler getirerek araç kiralama sektörüne öncülük etmektedir. Uzun dönem araç kiralamanın haricinde kısa dönemleriniz için de Mirza araç kiralama firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı hizmet kalitesi, hizmet çeşitliliği ve son model araç filosuyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak araç kiralama konusunda uzmanlaşmış nadir firmalardan biriyiz.

Transfer Hizmeti

Mirza Rent A Car Araç Kiralama firmamız İstanbuldaki havalimanlarına özel transfer hizmeti vermektedir. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İstanbul otellerine ve daha birçok yere transfer hizmetimiz özel araçlarla verilmektedir. İstanbul havalimanı transfer servis fiyatlarımız çok uygundur.

Araç Transfer hizmetimizden yararlanmak ve daha detaylıı bilgi almak  için +90 212 553 24 01 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.Araçlarımız son model ve klimalıdır. Sizleri İstanbul’da bulunan iki havalimanında da karşılayıp sonrasında İstanbul’daki otelinize transfer ediyoruz. Mirza Araç Kiralama Garantisiyle 25 yıllık sektör tecrübesi ve güvencesiyle transfer hizmeti sizlerle.

İstanbul Otelleri Transferleri

İstanbul'daki Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanları'ndan bütün İstanbul otellerine transfer servisimiz vardır. 

Bize Ulaşın

%30'a kadar avantaj sağlayın

Mirza Rent a Car'ın uzmanlığı ve çeyrek asırlık deneyimiyle uzun vadeli kiralama seçeneklerinde %30'a varan özel indirimlerden faydalanın. Güvenilir ve bakımlı filomuzla ekonomik sürüş keyfini uzun uzun yaşayın.

HEMEN TEKLİF ALIN
Ekonomik Kiralama Seçenekleri

Mirza Rent a Car, her bütçeye uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunar.

Geniş Araç Filosu

Çeşitli sürüş ihtiyaçlarına uygun, zengin araç filosu ile otomatik, manuel; hibrit, benzinli, dizel; SUV, cross-over seçenekleri.

Uzmanlık ve Deneyim

Aylık ve uzun dönem kiralama konusunda çeyrek asırlık tecrübe ile doğru çözüm ortağınız.

Güvenli ve Kolay Kiralama

Kurumsal ve bireysel müşteri memnuniyeti ve güvenliği öncelikli, sorunsuz kiralama deneyimi.

Bakımlı ve Güvenli Araçlar

Yetkili servislerde düzenli bakımlı, düşük kilometreli, temiz ve sağlam araçlarla güvenlik garantisi.

Üstün Müşteri Hizmeti ve Destek

Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri ve 7/24 destek ile her zaman yanınızdayız, kiralama süreciniz boyunca sorunsuz bir deneyim sağlıyoruz.